�ر�شگا� جا�ع �ک, ا���ت , شبک�, آ��زش , تست ���ذ
کاربر محترم هرگونه استفاده نادرست از محتویات این سایت بر عهده خود کاربر میباشد . تمامی آموزش ها به صورت عکس ، ویدیو و فایل ورد می باشند.

راه اندازی اولیه ویندوز AZURE

راه اندازی اولیه ویندوز AZURE

مایکروسافت windows Azure را برای نیازهای رو به رشد کمپانی ها خلق کرد که در هر سایز و اندازه ای که باشند بتوانند از امکانات که کمپانی های بزرگ بهره مند هستند بهره مند شوند. به این شکل دیگه احتیاج به راه اندازی یک سیستم کاملا tier شده نیست. مایکروسافت ترکیب چندیین سرور یا ماشین مجازی در زمان نیاز را در اختیار شرکت قرار میدهد و تنها به اندازه ظرفیتی که استفاده میشود هزینه دریافت میکند.

مایکروسافت برای windows azure خود slaهای ماهانه ۹۹/۹۵ درصدی را فراهم میکند و که بدین تریتیب بسیاری از ابزار و ویژگی های این پلتفرم در زمان نیاز در دسترس قرار دارند.
windows azure گستره ای از سرویس ها، از ذخیره سازی ساده گرفته و بکاپ و بازیابی همینطور تست توسعه برنامه های کاربردی را در بر میگیرد.

windows azure مایکروسافت یک سرویس ابری بسیار انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و قابل سفارشی شدن است که دسترسی به مقادیر عظیمی از ذخیره سازی داده ها ، منابع کامپیوتری ، و ابزار توسعه برنامه کاربردی را فراهم میکند.

در مرکز windows azure سیستم عامل microsoft cloud قرار دارد که برای تسهیل کل تجربه ابر برای کاربران عادی آن همچنین تازه واردهایی که جدیدا به این تکنولوژی پیوسته اند طراحی شده است. مشتریان windows azure همیشه گزینه انتخاب ویژگی های محیط اص خود را در اختیار دارند و میتوانند برنامه های کاربردی ، ابزار و سطوح پشتیبانی مورد نیزا خود را انتخاب نمایند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Setting-up-a-Microsoft-Azure-account_163349_3652.zip7.4 MB

آموزش نحوه بازیابی لیست پیامکها در اندروید

آموزش نحوه بازیابی لیست پیامکها در اندروید با کمک این آموزش می توانید پیامک های موجود در گوشی های اندرویدی را بازیابی کنید  ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان